ویژگی تصویر

وبینار پروتکل BGP

  /  وبینار پروتکل BGP
Loading Events
12 تیر

وبینار پروتکل BGP

12 تیر: 20:00 - 14 تیر: 23:00
تومان199000

آیا در سازمان خود نیاز به پروتکل BGP دارید یا خیر؟

پیاده سازی پروتکل BGP را یاد بگیرید و شبکه خود را بهبود دهید

در این وبینار به تشریح قوانین، اهداف، روش ها و اصول برقراری ارتباط یک سازمان با محیط اینترنت خواهیم پرداخت. با حضور در این وبینار متوجه خواهید شد که چه هنگام بهره گیری از Route های Static برای انجام این کار مفید بوده و یا در کدام یک از شرایط میتوان از پروتکل BGP و مزایای بی شمار آن استفاده کرد.

یکی از نیاز های اساسی یک مهندس شبکه آشنایی کامل با مباحث مسیریابی و پیاده سازی صحیح پروتکل های این بخش خواهد بود. حال اصلی ترین موضوعی که در پروتکل های مسیریابی وجود دارد، جداسازی پروتکل های مسیریابی در دو جزء اصلی می باشد که به ترتیب عبارت اند از:

  • IGP (Interior Gateway Protocols)
  • EGP (Exterior Gateway Protocols)

محوریت اصلی این وبینار در مورد پروتکل مسیریابی BGP می باشد که در دسته اصلی EGP قرار گرفته است. یکی از مشکلات اصلی مهندسین شبکه در مباحث مسیریابی، عدم درک صحیحی از اجرا و پیاده سازی پروتکل BGP می باشد و این موضوع باعث شده است تا یادگیری پروتکل BGP به ظاهر کار بسیار طاقت فرسایی باشد. حال در این وبینار به تشریح قوانین، اهداف، روش ها و اصول برقراری ارتباط یک سازمان با محیط اینترنت خواهیم پرداخت. با حضور در این وبینار متوجه خواهید شد که چه هنگام بهره گیری از route های static برای انجام این کار مفید بوده و یا در کدام یک از شرایط میتوان از پروتکل BGP و مزایای بی شمار آن استفاده کرد.  

در این وبینار چه نکاتی گفته می شود؟

معرفی و آشنایی با مباحث Routing

آشنایی با عملکرد پروتکل BGP

آشنایی با BGP ASN و AS_SEQ PA

مقایسه BGP و Default Route برای برقراری ارتباط مابین یک سازمان و اینترنت

آشنایی و پیاده سازی External BGP

پیکربندی EBGP Redundancy ، EBGP Authentication

انجام پروسه Redistribution از IGP به داخل BGP

پیاده سازی iBGP

درک مسائل مربوط به Next Hop در BGP

مبانی فیلتراسیون در BGP

پیاده سازی BGP Path Control

بررسی پارامتر های مربوط به BGP

مشخصات دوره

مدرس: مهندس محمد طاهری (دارای مدارک بین المللی CCIE)

تاریخ برگزاری: 13،12 و 14 تیرماه 1398 (از ساعت 20 الی 23)

مبلغ: 199 هزار تومان

مخاطبین: مهندسین IT، علاقه مندان به مباحث Cisco

مدت زمان: 9 ساعت (3 جلسه 3 ساعته)

وبینار چیست؟

واژه وبینار ترکیب دو واژه وب و سمینار است. وبیناردر واقع سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند. حتی میتوان به واسطه اپلیکیشن های موبایل از طریق گوشی همراه خود در وبینار شرکت نموده و از مطالب موجود بهره مند شوید.

با شرکت در وبینار می‌توانید در منزل خود بنشینید و در سمینارها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر و یا گوشی همراه متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای بهره‌گیری و حضور در دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی و کارگاه‌ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی بهره می‌مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است.

استفاده از وبینار به دو صورت زنده و غیرزنده امکان‌پذیر است. در حالت زنده، سخنران در همان زمان در حال ارائه سخنرانی است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت غیرزنده شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.

منتظر وبینارهای جدید ۹۰ دقیقه‌ای نوتروبیت برای مهندسین باشید!

سری جدیدی از وبینارهای کاربردی را طراحی کرده‌ایم که هرکدام در ۹۰ دقیقه برگزار خواهد شد. زمان آن بسیار حساب‌شده انتخاب شده است. در این وبینارها به مقدمه و بیان بدیهیات نمی‌پردازیم و مستقیم سر اصل مطلب می‌رویم. با شرکت در این وبینارهای ارزشمند، مهندس ارشد سازمان خود شوید و ما در این پیشرفت در کنارتان هستیم.

به ثبت‌نام‌کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان برگزاری وبینار آن‌ها می‌توانند به آن لینک مراجعه کنند و رمزعبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و بصورت زنده صدای سخنران را بشنوند و همچنین فایل پاورپوینت را روی صفحه مانیتور مشاهده کنند.

پرسش های متداول کاربران

به ثبت‌نام‌کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان برگزاری وبینار آن‌ها می‌توانند به آن لینک مراجعه کنند و رمزعبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و بصورت زنده صدای سخنران را بشنوند و همچنین فایل پاورپوینت را روی صفحه مانیتور مشاهده کنند.

کافی است یک کامپیوتر، هدفون و همچنین اتصال اینترنت داشته باشید. سرعت اینترنت باید حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد. همچنین میتوان با استفاده از اپلیکیشن های موبایل از طریق گوشی همراه خود در وبینار شرکت نموده و از مطالب موجود بهره مند شوید.

اگر نتوانستید به صورت زنده در وبینار شرکت کنید، فیلم وبینار در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار می‌گیرد و بعد می‌توانید فیلم را نگاه کنید. البته فیلم آن شاید یک روز بعد از برگزاری وبینار در اختیارتان قرار گیرد.

لینک دانلود برایتان ایمیل می‌شود. همچنین اگر امکان دانلود نداشتید با پرداخت مبلغی می‌توانید وبینار را روی لوح فشرده دریافت نمایید.

فیلم وبینار در هر صورت در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده می‌شود، یعنی با ثبت‌نام در این وبینار، روز بعد از برگزاری، می‌توانید فیلم کامل را بدون هیچگونه ویرایش و سانسور دریافت کنید.

بله. پس از ثبت‌نام اپلیکیشنی در اختیارتان قرار داده می‌شود تا بتوانید با موبایل یا تبلت هم در وبینار شرکت کنید.

بله این وبینار به صورت زنده برگزار می‌شود و در همان لحظه‌ سخنران درحال سخنرانی است.

جهت شرکت در وبینار BGP Protocol فرم زیر را تکمیل فرمایید

  • قیمت: 199,000 تومان
  • 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

رویدادهای دیگر ما را بررسی کنید