ویژگی تصویر

مشاوره اجرایی

  /  مشاوره اجرایی

بخش تحقیقاتی شرکت نوتروبیت افتخار دارد تا در حوزه فناوری اطلاعات و زیر ساختی ایمن، به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه نماید که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.  بدون شک استراتژی مناسب برای ایجاد یک سطح امنیتی متفاوت و یک ساختار پایدار نیاز به یک مشاور و راهنما دارد.

پروسه مشاوره:

خدمات مشاوره ی نوتروبیت در حوزه فناوری اطلاعات بصورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را در چهار مرحله زیر ارائه می نماید:

خدمات مشاوره:

هدف این مجموعه، ارائه خدمات تخصصی و جامع در بخش زیر ساخت شبکه های کامپیوتری می باشد که برای تحقق بخشیدن به این امر، پیاده سازی و اجرای پروژه ها در سه بخش زیر خلاصه میگردد:

شروع مشاوره:

با توجه به گستردگی فن آوری اطلاعات و ارتباطات و صنعت و کاربرد های مختلف آن در زمینه های مختلف نیاز به داشتن یک مشاور آگاه برای اتخاذ تصمیم های صحیح و اصولی، اهمیت زیادی پیدا می کند.

شرکت نوتروبیت  با استفاده از دانش روز IT و آگاهی از آخرین استانداردهای این زمینه ، با تمرکز بر ایجاد راهکارهای هوشمندانه در حوزه ارتباطات شبکه های کامپیوتری ، قادر می باشد تا همراه با مشاورین متخصص و بین المللی خود در بالاترین سطح کیفیت اقدام به بهبود زیرساخت امن برای سازمان ها نماید.

مطالعه و امکان سنجی فناوری اطلاعات:

امکان سنجی ارزیابی و تجزیه و تحلیل یک پروژه است و بر اساس تحقیقات و مطالعاتی پایه ریزی شده است که روند تصمیم گیری را پشتیبانی می کند.تجزیه و تحلیل موضوع ، به سازمان شما برای تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد سرمایه گذاری برای یک پروژه کمک بسیاز زیادی خواهد کرد.

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری:

پس از شروع، مطالعه و امکان سنجی یک پروژه، سازمان می بایستی جهت سرمایه گذاری برای اجرای طرح پیشنهاداتی اقدامات لازم را انجام دهد که این امر نیاز به یک تصمیم گیری آگاهانه دارد. بر این اساس واحد مشاوره نوتروبیت آمادگی دارد تا با تهیه گزارشات تحلیلی، همراهی مطمئن در تصمیم گیری های آگاهانه شما باشد و در هنگام نوسان بازار، یک کشاور می تواند مسیر راه را برای شما مشخص و استراتژی سرمایه گذاری را در شرایط مختلف به شما بازگو کند.

درخواست مشاوره:

مرکز مشاوره نوتروبیت با آگاهی از اهمیت ساخت های ارتباطی و طراحی مناسب و همچنین با در اختیار داشتن تیم متخصص و تجربه کافی، مجموعه کاملی از خدمات طراحی و پیاده سازی زیر ساخت را به مشتریان خود در این حوزه ارائه میدهد.

جهت ثبت مشاوره لطفا اقدام به ورود/عضویت نمایید