ویژگی تصویر

قوانین وبسایت

  /  قوانین وبسایت

نوتروبیت یک وب سایت آموزشی می باشد که با هدف نشر دانش در زمینه فناوری اطلاعات راه اندازی شده است و با ارائه امکانات مختلف، شرایط متفاوتی را برای این امر مهیا کرده است.

قوانین وب سایت آموزشی نوتروبیت کاملا منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

به هنگام ثبت نام در وب سایت نوتروبیت از نام و نام خانوادگی صحیح و واقعی استفاده نمایید. زیرا کاربرانی که با اسامی تجاری و یا نام های غیر واقعی ثبت نام نمایند، در رویداد ها و قرعه کشی ها شرکت داده نخواهند شد.

ویدئو ها، مقالات و مطالب ارسالی به وب سایت نوتروبیت، الزاما می بایستی دارای منابع معتبر باشند.

اطلاعات شخصی کاربر نزد وب سایت نوتروبیت به امانت بوده و این وب سایت حق در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربر را به شخص ثالث بدون اجازه دستور قضایی ندارد.

مسئولیت حفظ اطلاعات محرمانه مانند رمز عبور بر عهده کاربر می باشد. همچنین هر اکانت مخصوص ورود یک نفر بوده و در صورت ورود چند کاربر با یک اکانت و مشاهده تیم مدیریت اکانت فرد مورد نظر مسدود خواهد شد.

انتشار محتویات وب سایت نوتروبیت در وب سایت های دیگر، با ذکر منبع و درج لینک مطلب، مجاز می باشد.

در صورتی که هر یک از محتویات وب سایت نوتروبیت در وب سایت های دیگر، بدون اخذ مجوز از مدیریت، استفاده گردد، پیگرد قانونی داشته و با وب سایت های خاطی، بر اساس قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران، برخورد خواهد شد.

کاربر باید به هنگام خرید دقت لازم را در انتخاب دوره و یا محصول مورد نظر لحاظ نماید. در غیر اینصورت آکادمی تخصصی نوتروبیت هیچگونه تعهدی در قبال بازگشت وجه پرداخت شده نخواهد داشت.