ویژگی تصویر

عضویت ویژه

  /  عضویت ویژه

همین الان عضو ویژه شوید و صدها فایل ویژه تر را دانلود کنید!

اغلب فایل‌های بخش ویژه آموزش‌های متنی و برخی از آموزش های ویدئویی کاربردی هستند که برای مهندسین IT و علاقه مندان به مباحث شبکه های کامپیوتری ساخته شده‌ است. مهندسین  می‌توانند هر روز به یکی از این فایل‌های متنی و یا ویدئویی دسترسی داشته باشند و نکات گفته شده را در کارشان اجرا کنند در این بخش مطالب جدید و کاربردی برای رشد کسب‌وکار و افزایش دانش ارائه می‌شوند.

محتویات بخش اعضای ویژه

فیلم‌های آموزشی کوتاه ۳ تا ۵ دقیقه‌ای:

بسیاری از مهندسین  پرمشغله حتی فرصت تماشای یک فیلم آموزشی دو ساعته را هم ندارند. پس ما مطالب کاربردی و جدید در زمینه شبکه های کامپیوتری (سیسکو) را بصورت فیلم‌های آموزشی کوتاه قابل دانلود درآورده‌ایم تا مهندسین  بتوانند با صرف چند دقیقه در روز همواره اطلاعات کاربردی خود را ارتقا دهند. این فیلم‌ها از کارگاه‌های آموزشی نوتروبیت و دوره‌ها برداشته می‌شوند. همچنین فیلم‌های آموزشی انحصاری برای اعضای ویژه تهیه می‌شود.

مطالب و مقالات صوتی بصورت MP3:

مطالب صوتی بصورت فایل‌های MP3 قابل دانلود در اختیار اعضای ویژه قرار می‌گیرد. مقالات منتخب سایت و همچنین مطالب آموزشی انحصاری برای این بخش تهیه می‌شوند. مطالب معمولا حدود ۵ دقیقه هستند و می‌توانید هنگام رفت‌و‌آمد و با استفاده از پخش اتومبیل یا موبایل خود به این مطالب گوش فرا دهید.

آموزش متنی:

تمامی آموزش های متنی در زمینه شبکه های مبتنی بر تکنولوژی سیسکو برای مهندسین شبکه های کامپیوتری در این بخش ارائه خواهد شد. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

برخی سئوال هایی که ممکن است در روند خرید عضویت ویژه برای شما پیش بیاید عبارتند از:

فعالیت شرکت نوتروبیت ارائه آموزش و مشاوره در زمینه شبکه های مبتنی بر تجهیزات سیسکو می باشد. ما با شرکت های معتبر ایرانی همکاری مینماییم و در جهت ارائه سرویس بهتر و پایداری بستر شبکه  پیشنهاداتی می‌دهیم. برخی از مطالبی که در جلسات مشاوره و همایش‌ها ارائه می‌شود را برای اعضاء ویژه قرار می‌دهیم تا با صرف کمترین زمان بتوانند هر روز نکاتی را برای بهبود عملکرد زیر ساخت شبکه سازمان خود بدست آورند. بخش دیگری از مطالب معمولا از جدیدترین کتاب ها و مقالات خارجی تهیه و ترجمه می‌شوند. مطالب تا حد ممکن بومی‌سازی می‌شوند تا قابل استفاده در شرایط زیر ساخت کنونی سازمان ها باشد. معیار انتخاب مقالات، کاربردی بودن مطالب و یا معرفی شدن مفاهیم و ایده‌های جدید است، حتی اگر کاملا کاربردی نباشد.

بله. شما با عضویت ویژه، به تمام فایل‌های ویژه که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را دانلود نمایید. البته با خرید عضویت یک ماهه، دسترسی شما فقط برای ۳۰ روز فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.

البته هیچ اجباری به عضویت مجدد ندارید. هر هفته مطالب جدید  در بخش ویژه اضافه می شود. بنابراین برای دریافت مداوم آموزش‌های جدید می‌توانید مجددا عضویت ویژه بخرید. البته اگر وقفه‌ای بین عضویت شما ایجاد شود هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. شما هر زمانی در نظر داشتید می‌توانید مجددا عضویت ویژه را تهیه نمایید و فایل‌های اضافه شده را دانلود کنید.

بله. شما می‌توانید برای دیدن فهرست تمام فایل‌های ویژه، در منوی اصلی برروی گزینه آموزش ویژه کلیک کنید.

خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شماست. هرگونه انتشار و به اشتراک‌ گذاری آن‌ها طبق قوانین حق‌ تالیف جرم محسوب می‌شود.

بله. فایل‌های صوتی با فرمت MP3 و فایل‌های فیلم با فرمت MP4 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین اغلب سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.

خیر. عضویت ویژه سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت، خودتان می‌توانید از بخش آموزش های ویژه به فایل های آموزشی دسترسی پیدا کنید.

  • عضویت ویژه یکماهه

  • 29,000 تومان
  • عضویت ویژه یکساله

  • 290,000 تومان